Bağış

Neden desteğinize ihtiyacımız var?

Hedeflerimiz ve hayallerimizin büyüklüğü yanında sahip olduğumuz imkanlar çok kısıtlı, hayırsever halkımız, gönlüllülerimiz her ne kadar bize ellerinden gelen yardımı yapıyorsa da şartlarımızı daha da iyileştirmek için çalışmalarımız, bakıma muhtaç ücret ödeyemeyen yaşlılarımızın yemek, giyim, barınma, ısınma gibi giderleri ve devam eden inşaatlarımız dolayısıyla finansal açıdan sıkıntılar çekiyoruz.

Isparta Huzurevi Sağlık ve Eğitim Yardımlaşma Vakfı’mıza

Ayni ve nakdi bağış yardımlarınızı, dini vecibelerini yerine getirmek isteyen vatandaşlarımızın da bağışlarını beklemekteyiz. Vakfımıza gönül rahatlığıyla kurban, zekat, fitre, bağışında bulunabilirsiniz. Vekalet yoluyla kurban kesim hizmeti veriyoruz. Bu bağışlarınız Vakıf sakinlerimizin et ihtiyacını karşılamaktadır. Zekat bağışları ayrı bir hesapta tutularak bakıma muhtaç ücret ödeyemeyen yaşlıların gıda, giyim vb ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kullanılmaktadır.

Bağışlarınızı banka hesap numaramızdan, Müdüriyetlerimizden veya çarşı merkezdeki irtibat büromuzdan makbuz karşılığı teslim edilebilir veya iletişim numaralarımıza müracaat halinde adresinizden gelip yetkililerce alınabilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız

Isparta Huzurevi Sağlık ve Eğitim Yardımlaşma Vakfı

Bağış Hesabı IBAN : TR65 0001 5001 5800 7285 5391 80

Zekat Hesabı IBAN: TR52 0001 5001 5800 7286 4429 69

Banka kanalıyla gönderdiğiniz bağışınızın açıklama bölümüne bağış amacını (Serbest, Zekat, Kurban, Sadaka vs.) isminizi ve cep telefonu numaranızı belirtmeniz rica olunur.

Örneğin; ZEKAT MUSTAFA UZUN 0555 555 55 55

Bağış Kabul Merkezlerimiz

Isparta Huzurevi Sağlık ve Eğitim Yardımlaşma Vakfı Müdürlüğü

Isparta Belediye iş hanı Önü, Huzurevi İrtibat Bürosu